logo دریافت اپلکیشن تایم بای⬅️(کلیک کنید)➡️

طبق گزارش خبرگزاری هالیوود ریپورتر به نظر می‌رسد که جیمز گان کاندیداهای اصلی برای ایفای نقش‌های اصلی فیلم Superman: Legacy را پیدا کرده است.


حال که جیمز گان کار خود را با دنیای سینمایی مارول تمام کرده و امسال شاهد اکران آخرین فیلم‌های دنیای سینمایی فعلی دی‌سی همچون فلش و آکوامن ۲ خواهیم بود، به نظر می‌رسد که مدیران دنیای سینمایی جدید دی‌سی تحت عنوان DCU با قدرت مشغول برنامه‌ریزی برای پروژه‌های خود هستند. دنیایی که فاز نخست آن با فیلم Superman: Legacy (سوپرمن: میراث) در سال ۲۰۲۵ آغاز خواهد شد.

به همین منظور نیز انتخاب بازیگران اصلی این پروژه ابرقهرمانی به بحثی داغ در بین سینماگران و طرفداران دی‌سی بدل گشته است. حال نیز خبرگزاری هالیوود ریپورتر گزارش جامعی را منتشر کرده که از کاندیداهای اصلی برای ایفای نقش‌های کلارک کنت، لوئیس لین و لکس لوتر خبر داده است.

طبق این گزارش، تاکنون بازیگران مرد بسیاری برای ایفای نقش کلارک کنت/سوپرمن در نظر گرفته شده‌اند که از برخی از آن‌ها نیز تست بازیگری گرفته شده است. با این حال ۳ کاندید نسبت به بقیه شانس بیشتری برای تصاحب این نقش دارند که نام دیوید کورنسوت در این بین می‌درخشد. در کنار او به نام نیکلاس هولت نیز اشاره شده است، کسی که پیش از این از شانس‌های اصلی برای تصاحب نقش بروس وین جوان در فیلم The Batman (بتمن) مت ریوز بوده است. به نام کاندید سوم هنوز اشاره نشده و هویت وی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

با این حال اشاره شده که تست نیکلاس هولت به حدی مثبت و جالب توجه بوده که حتی برای ایفای نقش شخصیت لکس لوتر نیز در نظر گرفته شده است. مسئله‌ای که البته فعلاً در حد گمانه‌زنی بوده و ممکن است که شاهد تغییرات بسیاری در نتیجه نهایی باشیم.

برای ایفای نقش لوئیس لین، معشوقه سوپرمن نیز نام‌های اما مکی، ریچل بروزناهان، فیبی داینور و سامارا ویوینگ بیش از بقیه خودنمایی می‌کند و این ۴ بازیگر از شانس بالایی برای تصاحب این نقش برخوردار هستند. در بین اسامی نام برده شده، این ریچل بروزناهان بوده که با هنرنمایی تماشایی خود موفق شده تا فعلاً نظر مثبت جیمز گان و باقی عوامل را جلب نماید که باید گفت با توجه به سن ۳۲ سال وی، باید صبر کرد و دید که نظر نهایی جیمز گان چه خواهد بود؛ زیرا او بارها اعلام نموده که در نظر دارد تا کلارک کنت و لوئیس لینی جوان را به تصویر بکشد. البته که تفاوت سنی لوئیس لین با کلارک کنت در دنیای سینمایی فعلی دی‌سی نیز وجود داشته است؛ زیرا علی‌رغم آن که ایمی آدامز ۸ سال بزرگتر از هنری کویل بوده ولی شیمی بین آن‌ها به حدی جذاب و درگیر کننده ظاهر شد که مخاطبین به هیچ وجه اهمیتی به این تفاوت سنی نداده بودند.

این گزارش در نهایت فاش می‌کند که نام‌های بسیار زیادی برای این نقش در نظر گرفته شده‌اند که برخی از آن‌ها هنوز هیچ تستی نداده و جیمز گان فعلاً از ارائه نظر نهایی خودداری کرده است. با این حال می‌توان گفت که تست دیوید کورنسوت برای ایفای نقش شخصیت سوپرمن، ریچل بروزناهان برای ایفای نقش شخصیت لوئیس لین و نیکلاس هولت برای ایفای نقش لکس لوتر بیش از سایرین جلب توجه کرده است.

در کنار مسئله انتخاب بازیگران اصلی این پروژه، هالیوود ریپورتر اشاره کرده که در کنار سوپرمن، شاهد ابرقهرمانان دیگری از کمیک‎‌های دی‌سی خواهیم بود که حکم یک معرفی بزرگ و تمام عیار را برای DCU خواهند داشت. این ابرقهرمانان می‌توانند شامل بتمن، فلش، گرین لنترن و زن شگفت‌انگیز باشند که انتخاب بازیگران آن‌ها نیز به جریان افتاده و احتمالاً به زودی اسامی آن‌ها در فضای مجازی با مخاطبین به اشتراک گذاشته خواهد شد.

باید صبر کرد و دید که در نهایت چه بازیگرانی برای ایفای نقش‌های اصلی فیلم ابرقهرمانی و مورد انتظار Superman: Legacy به کارگردانی و نویسندگی جیمز گان انتخاب خواهند شد. فیلمی که برای اکران در تاریخ ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۵ (۲۰ تیر ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *