logo دریافت اپلکیشن تایم بای⬅️(کلیک کنید)➡️

درحالیکه فیلم فلش به زمان اکرانش نزدیک می‌شود، کمپانی برادران وارنر اطلاعات بیشتری از جدیدترین پروژه اندی موسکیتی منتشر کرده و چهره آشنایی بعد از چند دهه به دنیای دی‌سی بازگشته است.

مخاطبین می‌توانند اولین تصویر از بتمنِ مایکل کیتون را در این داستان قهرمانی جدید ببینند. این بازیگر در نقش بروس وین بازگشته و بت موبیل و هواپیمایش در بت کیو دیده می‌شوند درحالیکه وی برای نجات سیاره‌اش یکبار دیگر وارد عمل می‌شود.

در کلیپ تازه منتشر شده از فیلم، بری الن با بازی ازرا میلر وارد بت کیو شده و فلش‌ها با دیدن بتمن هیجان‌زده می‌شوند. بتمن به آن‌ها قول کمک برای یافتن سوپرمن را می‌دهد و بری دوم که در این سکانس دیده می‌شود همان شخصیتی است که مخاطبین از دنیای دی‌سی انتظار دارند. باتوجه به اینکه قرار است بری سوپرمن را پیدا کند، این شخصیت‌ها کمی سردرگم شده درحالیکه Scarlet Speedstar به دنبال کریپتونین است. در تایم‌لاین جدید، کلترک کنت با بازی هنری کویل، پیدا می‌شود و فلش باید با دخترخاله‌اش، کارا، کنار بیاید. سوپرگرل قبلا هیچوقت در این فرنچایز دیده نشده بود و حضور او فلش را غافلگیر کرده است.

مادر بری تحت شرایط مرموزی به قتل رسیده و کمبود شواهد باعث شده پلیس فکر کند پدر بری قاتل است. بعد از دستگیری پدر بری، مشخص می‌شود که بری هردو والدینش را از دست می‌دهد و تمام مدت آرزو می‌کند بتواند شرایط را تغییر دهد. بری با بتمنِ بن افلک صحبت می‌کند تا از توانایی‌ سفر به زمانش استفاده کند و سرنوشت مادرش را تغییر دهد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *