logo دریافت اپلکیشن تایم بای⬅️(کلیک کنید)➡️

داستان پساآخرالزمانی ژانری بسیار جذاب به شمار می‌رود که مخاطبان را در سراسر جهان به خودش جلب می‌کند. این ژانر و داستان‌ها با تصویرگری‌های سخت و غالبا تیره و تار خود از دنیایی ویرانه، نگاهی اجمالی و منحصربه‌فرد نسبت به وضعیت انسان تحت فشار شدید را ارائه می‌دهد.

از زمین‌های بایر فیلم‌های مد مکس (Mad Max) تا شهرهای پر از وحشت من افسانه هستم (I Am Legend) این آثار سینمایی ما را به سفرهای مهیجی در میانه ویرانه‌هایی جهان می‌برند. چه تماشای تلاش بازمانده‌ها برای زنده ماندن و چه تلاش برای بازسازی جامعه، داستان‌های پساآخرالزمانی منظره‌ای قدرتمند را ارائه می‌دهند که با ماهیت انسان در زمینه بقاء و انعطاف‌پذیری به خوبی ارتباط برقرار می‌کنند.

اولین فصل از سریال دندان شیرین (Sweet Tooth) در سال ۲۰۲۱ میلادی روی سرویس آنلاین نتفلی پخش شد. این سریال بر اساس مجموعه کتاب‌های کمیکی به همین نام ساخته جف لمیر است و توانست با داستان جذاب، هسته احساسی و جلوه‌های بصری منحصربه‌فردش توجه بیننده‌های بسیار زیادی را در سراسر جهان به خودش جلب کند.

اولین فصل از سریال «دندان شیرین» داستان گاس با بازی کریستین کانوری را دنبال می‌کند که ترکیبی از انسان و آهو است. تامی جپرد با بازی ناسو آنوزی نیز یار انسانی او به شمار می‌رود و آن‌ها در جهانی زندگی می‌کنند که توسط ویروسی کشنده ویران شده است. سازندگان سریال، جیم میکل و بت شوارتز به منابع لمیر وفادار ماندند و در عین حال، استعداد منحصربه‌فرد خودشان را به این اثر اضافه کردند و با تصاویری جسورانه، مناظر فراگیر و سکانس‌های اکشن نفس‌گیر لذت‌بخشی را برای تماشاگران فراهم کردند.

فصل اول سریال در حالت تعلیق و جالبی به پایان رسید که طرفداران و بیننده‌ها را مشتاق ادامه اتفاقات آن در فصل دوم نگه داشت. در ادامه همراه با ما باشید تا به معرفی داستان، بازیگران و تاریخ پخش فصل دوم سریال «دندان شیرین» بپردازیم.


عوامل سازنده سریال Sweet Tooth

جیم میکل که خالق فصل اول سریال بوده، قرار است در فصل دوم سریال نیز وظیفه کارگردانی، نویسندگی و مدیریت اجرایی را در دست داشته باشد.


داستان سریال Sweet Tooth

فصل دوم سریال «دندان شیرین» نوید این را می‌دهد که با افزایش مخاطرات و ضخیم شدن طرح داستانی، اکشن و هیجانات بیشتری را ارائه بدهد. بینندگان می‌توانند انتظار داشته باشند که به عمق بیشتری در محیط پسا آخرالزمانی سریال بپردازند و روابط پیچیده بین شخصیت‌ها را مورد بررسی قرار بدهند و در عین حال، چشم‌انداز همیشه در حال تغییر دنیای آن‌ها را به نمایش بگذارد

فصل دوم سریال «دندان شیرین» ادامه داستان گاس را روایت خواهد کرد، یک پسر بچه انسان و آهو که با دوستانش چه انسان و چه دو رگه، در دنیای پسا آخرالزمانی حرکت می‌کنند. فصل دوم ادامه اتفاقات فصل اول را در پیش می‌گیرد و در آن، گاس و دوستانش در آزمایشگاهی توسط ژنرال ابوت شرور گرفتار شده‌اند.

در فصل دوم، ما شاهد تلاش گروه برای فرار از تأسیسات ژنرال ابوت است چراکه آن‎‌ها اطلاعات بیشتری را در مورد منشاء خودشان پیدا کردند و آنچه در آینده ممکن است برای آن‌ها رقم بخورد را کشف کردند. با کمک جپرد، گاس عازم یک مأموریت خطرناک برای یافتن مادرش است اما سفر آن‌ها پر از موانع و خطرات تهدیدکننده زندگی است.

گاس، جپرد و متحدانشان در حالی که در دنیایی مملو از موجودات ترکیبی، جناح‌های خطرناک و آب‌وهوای غیر قابل پیش‌بینی راه پیدا می‌کنند، به سرعت متوجه می‌شوند که دنیای آن‌ها چیزهای بسیار بیشتری را دارد. همانند فصل اول، فصل دوم سریال «دندان شیرین» نیز شخصیت‌ها با واقعیت‌های دنیایی که در آن زندگی می‌کنند، دست و پنجه نرم می‌کنند و انتخاب‌های دشواری برای زنده ماندن باید انجام بدهند. منتظر لحظات دلخراش، شادی و تنش باشید چراکه گروه با چالش‌های جدید و پیچش‌های غیر قابل پیش‌بینی روبه‌رو می‌شود. در تمام طول ماجرا، گاس همچنان قلب داستان و چراغی از امید در دنیایی تاریک و نامطمئن است.


بازیگران سریال Sweet Tooth

کریستین کانوری بار دیگر نقشش به عنوان گاس را بازآفرینی می‌کند و این در حالی است که نانسو آنوزی نقشش به عنوان تامی جسپر قیم سابق گاس بازی خواهد کرد. ادیل اختر در نقش دکتر سینگ و نیل سندیلندز در نقش ژنرال ابوت نیز از جمله شخصیت‌های شرور به شمار می‌روند که بار دیگر نقش‌های خودشان را بازآفرینی می‌کنند.

یک پسر ۱۶ ساله به نام خرس که ارتش حیوانی را درست کرده، بار دیگر توسط استفانیا لاوی اوون به تصویر کشیده خواهد شد. او یک متحد است و از بچه‌های دورگه در مقابل مردم محافظت خواهد کرد، آن هم در حالی که خود او یک دورگه نیست. دانیا رامیرز همچنین به عنوان ایمی ایدن بازی خواهد کرد، کسی که سعی دارد یک پناهگاه امن برای دورگه‌ها ایجاد کند. امی سیمتز نیز دیگر بازیگر فصل دوم سریال «دندان شیرین» به شمار می‌رود که دوباره نقش خودش را به عنوان بیردی بازی می‌کند. از جمله دیگر بازیگران سریال «دندان شیرین» می‌توان به مارلون ویلیامز، کریستوفر شان کوپر جونیور، نالدی موری، آلیزا ولانی، یوناس کیبریب و جیمز برولین اشاره کرد.


تاریخ پخش سریال Sweet Tooth

سریال «دندان شیرین» به یکی از سریال‌های بسیار موفق سرویس آنلاین نتفلیکس تبدیل شده است و فصل دوم آن قرار است در تاریخ ۲۷ آوریل سال ۲۰۲۳ میلادی (پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲) عرضه شود

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *