logo دریافت اپلکیشن تایم بای⬅️(کلیک کنید)➡️

شرکت وندوم پیکچرز با همکاری اندرو نیکول و نیکلاس کیج به دنبال ساخت دنباله‌ای برای درام جنایی Lord of War محصول سال ۲۰۰۵ است.


نیکول بار دیگر به عنوان نویسنده و کارگردان بازمی‌گردد و کیج نقش خود را در نقش قاچاقچی اسلحه بدنام، یوری اورلوف، بازی خواهد کرد. با این حال، این بار او یک پسر خواهد داشت که بیل اسکاشگورد نقش او را بازی می‌کند. قرار است فیلم‌برداری از پاییز امسال آغاز شود.

ارباب جنگ یکی از فیلم‌های نسبتاه کمتر شناخته شده کیج است. در باکس آفیس به اندازه کافی خوب عمل کرد و نقدهای مثبت خوبی دریافت کرد، اما در میان مجموعه کارهای گسترده این بازیگر برجسته نشد.

با این حال، این فیلم به دلیل برجسته کردن خطرات تجارت غیرقانونی تسلیحات بین‌المللی مورد تحسین قرار گرفت، زیرا اورلوف کیج تا حد زیادی از سوء استفاده‌های ویکتور بوت، قاچاقی بدنام در دنیای واقعی الهام گرفته بود.

عنوان قسمت دوم Lords of War خواهد بود که داستان اورلوف را دنبال می‌کند که از وجود پسرش آنتون باخبر می‌شود که مشتاق جنایات پدرش را ادامه دهد. آنتون و یوری در حالی به جنگ خواهند رفت که اولی ارتشی از مزدوران را جمع‌آوری می‌کند. آن‌ها در رقابت با یکدیگر در حالی که سعی می‌کنند به قله صعود کنند، بر سر همه چیز مبارزه خواهند کرد.

اندرو نیکول در مورد اینکه چرا همه مایلند اکنون به دنیای Lord of War بازگردند، معتقد است که هنوز داستان‌های زیادی حول شخصیت یوری برای گفتن وجود دارد. با اضافه شدن یک پسر، فقط پستی و بلندی‌های جدیدی به کارهای او اضافه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *