logo دریافت اپلکیشن تایم بای⬅️(کلیک کنید)➡️

جیسون موموآ از سریال Chief of War صحبت کرده است، سریالی که جدیدترین همکاری‌اش با سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس محسوب می‌شود.


تقریبا حدود یک سال از زمان اعلام ساخت سریال رئیس جنگ (Chief of War) می‌گذرد و حالا ستاره این اثر یعنی جیسون موموآ به ستایش این اثر تازه سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس پرداخته است. جیسون موموآ که اخیرا در فیلم‌های آکوامن (Aquaman) و همچنین فیلم تل‌ماسه (Dune) بازی کرده، سابقه حضور در دنیای سریال را نیز دارد.

جیسون موموآ در مصاحبه تازه خودش از نقشش در سریال «رئیس جنگ» به عنوان جام مقدس خود یاد کرده و اظهار داشته این اثر توانسته بزرگترین رویای او را به عنوان یک بازیگر محقق کند. این سریال یک اثر درام و تاریخی به شمار می‌رود که داستان واقعی یک فرمانده جنگی به نام کایانا را روایت می‌کند.


موموآ در هاوایی به دنیا آمده و پدرش نیز اصل و نسب بومی هاوایی دارد و این به معنای آن است که این سریال فرصتی در اختیار این بازیگر قرار داده تا بتواند داستان مردمش را برای مخاطبان به نمایش بگذارد. جیسون موموآ در همین رابطه گفته:


این سریال همانند جام مقدس، بچه و رویای من است. این اثر برای من همانند فیلم شجاع دل (Braveheart) و رقصنده با گرگ‌ها (Dances with Wolves) است. اصلا فکر نمی‌کردم تا این اندازه بزرگ باشد. این نقش یکی از سخت‌ترین، چالش‌برانگیزترین و دشوارترین کارهایی است که انجام دادم.

این یکی از آخرین آرزوهای بزرگ من بود و حضور در آن نیز ادای احترامی به مردم من است. ما داستان‌های بسیار زیادی در هاوایی داریم که هیچکس نمی‌داند. تنها کاری که می‌خواهم انجام بدهم، این است که این حق را برای مردم خودم ادا کنم.

این سریال تازه به بچه‌های بومی نشان خواهد داد که ما زمانی جنگجو بودیم و به خوبی با خاستگاه و زبان ما آشنا خواهند شد. همانند بسیاری از قبایل بومی، همه چیز از ما گرفته شد و این اثر تازه نیز همانند ساختن دوباره پل‌های ارتباطی است.


سریال «رئیس جنگ» شامل هشت قسمت خواهد بود ولی هنوز تاریخ پخشی برای آن تعیین نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *