logo دریافت اپلکیشن تایم بای⬅️(کلیک کنید)➡️

اندی سرکیس در جدیدترین مصاحبه خود با هالیوود ریپورتر اعلام کرده که دوست دارد فیلم جدید ارباب حلقه‌ها ساخته شود. سرکیس در سه‌گانه فیلم ارباب حلقه‌ها (Lord of the Rings) به عنوان صداپیشه و بازیگر نقش گالوم ایفای نقش کرده بود و اکنون دوست دارد یک بار دیگر فرصت ایفای این نقش به او داده شود.

او در گفت و گو با هالیوود ریپورتر در همین باره گفت:

((من تیم سازنده را تحسین و ستایش می‌کنم و آن‌ها مانند خانواده دوم من هستند. سال‌های زیادی را برای ساخت فیلم در کنار آن‌ها صرف کردم و عاشق حساسیت آن‌ها در کار و عملکردشان هستم. چراکه در یک سطح دیگری و جدا از بقیه فیلمسازی می‌کنند. بنابراین بله، اگر فرصتی پیش بیاید با کمال میل در آن حضور پیدا می‌کنم و بسیار شگفت‌انگیز خواهد بود.))

با توجه به موفقیت سریال اخیر آمازون، یعنی The Lord of the Rings: The Rings of Power، برادران وارنر و نیو لاین سینما اوایل امسال اعلام کردند که قصد دارند فیلم‌های بیشتری از ارباب حلقه‌ها و بر اساس کتاب‌های تالکین بسازند و همچنین می‌خواهند پیتر جکسون به عنوان کارگردان در این فیلم‌ها حضور داشته باشد.

مایکل دلوکا و پملا عبدی، روسای برادران وارنر چندی پیش در بیانیه‌ای اعلام کردند: « بیست سال پیش نیو لاین جهشی بی‌سابقه داشت تا داستان‌ها، شخصیت‌ها و دنیای باورنکردنی ارباب حلقه‌ها را روی پرده سینماها ببیند. نتیجه آن هم مجموعه بی‌نظیری از فیلم‌های شاخص بود که نسل‌های متمادی از طرفداران آن را با جان و دل پذیرفتند.»

اگر همه چیز به خوبی پیش برود، می‌توان پیتر جکسون را دوباره روی صندلی کارگردانی دید و همچنین سرکیس نیز می‌تواند بار دیگر نقش گالوم را با لقب «اسمیگل» که یکی از بهترین بخش‌های فرانچایز اصلی است ایفا کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *