logo دریافت اپلکیشن تایم بای⬅️(کلیک کنید)➡️

انتظار نداشته باشید که «آرنولد شوارتزنگر» دوباره نقش T-800 را ایفا کند، زیرا این بازیگر اعلام کرده که در هیچ یک از فیلم‌های آینده فرنچایز ترمیناتور یا نابودگر (Terminator) حضور نخواهد داشت.

شوارتزنگر در مصاحبه جدیدی با هالیوود ریپورتر درباره حرفه خود و سری Terminator صحبت کرد. زمانی که از آرنولد پرسیده شد که آیا کار این فرنچایز به پایان رسیده یا خیر، او پاسخ داد:

کار فرنچایز تمام نشده است، من دیگر در آن حضور ندارم. من این پیام را با صدای بلند و واضح دریافت کردم که دنیا می‌خواهد فرنچایز ترمیناتور با موضوع متفاوتی پیش برود.

فیلم Terminator: Dark Fate به کارگردانی «تیم میلر» ابتدا قرار بود یک سه‌گانه باشد، اما پس از نتایج ضعیفی که در باکس آفیس کسب کرد، این برنامه کنار گذاشته شد. «جیمز کامرون» کارگردان دو فیلم ابتدایی این سری که همچنین فرنچایز آواتار (Avatar) را در کارنامه خود دارد، اخیرا در مورد راه‌اندازی مجدد فرنچایز ترمیناتور صحبت کرده بود.

او در آن زمان گفته بود که قصد دارد با این پروژه، بیشتر روی جنبه‌های هوش مصنوعی ربات‌ها تمرکز کند. البته در حال حاضر، برنامه کاری کامرون با سه دنباله برای آواتار بسیار شلوغ است.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *